Priz ve Şalter Onarımı

Priz veya şalter onarımı

En çok kullanılan ve sık arıza yapan

Priz ve şalter kullanımı en sık kullandığımız sabit araçlardır. Bu nedenle zamanla hasar görebilir yada bozulabilir.

Bahçelievler de priz veya şalter onarımı ihtiyacınız olduysa kesinlikle doğru yerdesiniz. Üstelik sadece Bahçelievler’e değil İstanbul genelinde birçok ilçeye hizmet etmekteyiz. Priz onarımı ve şalter onarımı için bizi arayabilirsiniz.

Montaj Hizmetleri

Onarım/Tamir Hizmetleri

Değiştirme/Yenileme Hizmetleri

Kurulum Hizmetleri

Döşeme ve Çekme Hizmetleri

Güvenlik ve Akıllı Ev Hizmetleri

Diğer Hizmetlerimiz
Priz veya Şalter Onarımı HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇELER

Bir yerde değil her yerdeyiz. Dilediğiniz bir adrese telefon ile arayarak 30 dakika gibi kısa bir sürede hizmet alabilirsiniz. Bahçelievler ve çevre ilçelere hızlı servis imkanımızdan sizde yararlanabilirsiniz. Priz onarımı yaptırmak istiyorsanız veya şalter onarımı yaptırmak istiyorsanız. İyi bir priz veya şalter tamircisi lazımsa başka hiç bir yere bakmanıza gerek yok. Uzmanlığı müşteriler tarafından puanlanmış kaliteli işçilik yapan personellerimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti garantili olarak sağlayacaktır.

Neden mi garantili hizmet veriyoruz?

Çünkü biz bugünü değil yarını düşünüyoruz. Hizmetimizin kaliteli olması ve garantili olması bir sonraki müşterimiz için iyi bir referans alabilmektir. Ama sadece iyi bir yorum alabilmek değil gayemiz. Biz işimizi seviyoruz ve severek yapıyoruz. Bu sebeple hep olumlu yorumlar alıyoruz.