Bahçelievler Elektrikçisi Tesisat ve Onarım Hizmetleri

İstanbul Bahçelievler ve çevre ilçelerde tesisat ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Geleceğe taşınan hizmet anlayışı ile..

Yıllardır edinilen bilgi ve tecrübe ile firmamızı hep bir üste çıkarmayı başardık. Bugün içinde değil, gelecek için hizmet felsefesi ile hareket ettik. Odağımız müşteri oldu ki sonrasında zaten kazanan biz olduk.

Müşteri memnuniyetini en önde tuttuk. Çünkü iyi bir reklam mutlu bir müşteriden geçer. Müşteri memnuniyeti esas alarak yaptığımız hizmetlerimiz ile hem kendimizi hemde sektörün hizmet anlayışını değiştirdik. 

Samimiyet ikramı getirir dedik ve samimi yaklaşımızın karşılığı olarak bu zamana kadar verdiğimiz tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat politikası ile hareket ettik.

BİZ KİM MİYİZ?

Kaliteli ve müşteri odaklı hizmet veren bir firma

Ne kadar çok mutlu müşteri o kadar çok güzel ve olumlu geri bildirim demektir. Ve aldığımız her geri bildirim hem kendimizi geliştirmeye hem de bir sonraki müşterimize referans niteliğindedir.

Biz bu yönde hareket ettik ve her zaman en iyi hizmeti müşterilerimize verdik.

Kalite

Kullanılan yapı malzemeleri ve elektronik ürünler A sınıfıdır.

Doğruluk

Karmaşık teklifler ile aklınızı karıştırmıyor sade ve anlaşılır hizmet sunuyoruz.

Destek

Hizmet öncesi ve sonrası desteği ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz

Gizlilik

Kişilerin bir özeli olduğu gibi şirketlerinde özeli olur. Sırrınız sırrımızdır. Bizimle güvendesiniz.

Projelendirmede destek oldular yeni bir girişimciydik güzel ve şık fikirleri ile uygun hizmet verdiler çok teşekkür ederiz altan ailesi olarak. Hizmet sonrası destekleri de çok iyiydi. Gayet başarılı.
Ömer Kıvrık
Altan Shoes
Teşekkürler, teşekkürler. Gerçekten işin ehli ve kibar bir personeldi. Çağırdığım ilk andan itibaren beni benden daha iyi anladı ve eski ustanın yapmak isteyip de yapamadığı her şeyi bir çırpıda yaptı.
Sinan Kaptan
VishModa Fashion
Bağcılarda böylesine kaliteli bir hizmet aldığımı hiç hatırlamıyorum. Gayet kibarlar ve istenileni çok iyi anlıyorlar. Hayalimin ötesinde işçiliklerinden dolayı çok ama çok teşekkür ederiz.
Ali Şerefoğlu
Bağcılar Çiçek Evi
Müteahhit ve projelendirme hatası nedeni ile 3 yıldır ev internetimde sorun yaşıyordum. Kaç bilgisayarcı çağırdım hatırlamıyorum. Geldiler ölçümleri yaptılar, sorunumu çözdüler ve gittiler.
Emel Koyuncu
Bireysel Müşteri